NIEZWYKŁY PREZENT

Emilka, jedna z Waszych koleżanek, postanowiła rozstać się ze swoją długo gromadzoną kolekcją książek. Tym sposobem do szkolnej biblioteki trafiła „Złota kolekcja bajek” Disney’a.
Przyjdź i wypożycz którąś z 80 pozycji!

(dodane 09.10.2019)

Zobacz zdjęcie>>>

LEKTUR NIGDY ZA WIELE

Lektury to jedne z najczęściej wypożyczanych i najbardziej potrzebnych pozycji w bibliotece. Cieszymy się, że wielu z Was po zakończeniu „omawiania” książki postanowiło sprezentować ją bibliotece. Dzięki temu kolejne roczniki uczniów będą miały lepszy dostęp do lektur. Takich darów spłynęło od czerwca sporo, co możecie zobaczyć na dołączonym zdjęciu. Dziękujemy wszystkim darczyńcom!

(dodane 09.10.2019)

Zobacz kilka zdjęć>>>

KONKURSY Z OKAZJI MMBS
Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych biblioteka szkolna zaprasza do udziału w szkolnych konkursach:
#########Konkurs czytelniczo-plastyczny dla kl. 1-3
#########Konkurs na mema dla kl. 4-8
#########Po naszemu, czyli po...

Zapraszamy!
Bibliotekarze

(dodane 04.10.2019)

CZYTANIA NIGDY ZA WIELE!

W niedzielę 29 września br. przypadł Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. W naszej szkole uczennice klasy 6b wykorzystały tę okazję, by przeczytać młodszym kolegom opowiadanie Grzegorza Kasdepke „Telewizor”. Tekst miał żartobliwy charakter i pochodził z książki ”Bon czy ton: savoir-vivre dla dzieci”.
Czytania, które rozwija wyobraźnię i porusza emocje – nigdy za wiele!
Ewa Łopatka

(dodane 01.10.2019)

Zobacz zdjęcie>>>

BIBLIOTEKA WITA PO WAKACJACH

Z pewnością przed rozpoczęciem roku szkolnego zrobiliście porządki w pokojach, biurkach, biblioteczkach. Niektórzy dzięki temu zauważyli, że z pewnych książek już „wyrośli” i postanowili je oddać do szkolnej biblioteki. Bardzo z tego się cieszymy i już dziś zapraszamy do wypożyczeni tych „nowości”.

(dodane 24.09.2019)

Zobacz kilka zdjęć>>>

BIBLIOTECZNO-KOMPUTEROWY PUNKT RATUNKOWY

Konsultacje dla osób potrzebujących pomocy z zakresu informatyki.
#########Plakat
(dodane 24.09.2019)

JAK OPRAWIĆ KSIĄŻKĘ?

Naucz się oprawiać ksiązki. Polecamy nasz przewodnik!
Zobacz w formacie pdfPrzewodnik

(dodano 24.09.2019)