AKCJA uczniowie

GWIAZDKA DLA ZWIERZĄT - FINAŁ AKCJI

W piątek 22.12 zakończyliśmy akcję "Gwiazdka dla zwierząt ". Wzruszającym jest fakt, że dzieci i młodzież naszej szkoły oraz niewątpliwie rodzice okazali tak wielkie serce podopiecznym schroniska dla zwierząt w Rybniku- Wielopolu. Zebraliśmy 190 kg karmy, 64 koce, 62 ręczniki, 9 kołder, 16 poszewek, 6 dywaników, 5 poduszek, 2 obroże, 2 ceraty, szampon i zabawkę - mysz. Wszystkie prezenty zostały zabrane przez pracownika schroniska, który z wypełnionym po brzegi autem i uśmiechem na twarzy odjechał do Wielopola. Dostaliśmy podziękowanie i zapewnienie że zwierzęta będą miały syte i ciepłe święta!

W przyszłym roku też pomyślimy by im pomóc! Dziękujemy wszystkim oraz zwycięskiej klasie 2a,która przyniosła najwięcej rzeczy!

Nauczyciele w-f