WYDARZENIE uczniowie

JASEŁKA W KLASIE 4A

20 grudnia br. klasa 4a przygotowała przedstawienie jasełkowe pt. „Betlejemska dobranocka”. Na przedstawienie zaprosiliśmy rodziców z młodszym rodzeństwem. Dzięki dobrej współpracy rodzicielskiej w naszej klasie zapachniało żywą jodłową choinką i domowej roboty świątecznymi pierniczkami. Okazała czerwona gwiazda betlejemska dopełniła wystroju naszej sali. Czwartoklasiści chętnie uczyli się tekstu na pamięć i przygotowali barwne stroje, dzięki czemu występ wspaniale się udał a rodzice byli dumni ze swoich pociech. Dwoje uczniów pięknie zagrało kolędy na instrumencie klawiszowym, co wprawiło wszystkich w świąteczny nastrój i z chęcią wspólnie zaśpiewaliśmy kilka kolęd. Rozstaliśmy się w miłej przedświątecznej atmosferze, życząc sobie spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

wych. Beata Kojzar