KONKURS uczniowie

ALFIK HUMANISTYCZNY-
- SUKCES POLONISTYCZNY MICHAŁA Z 4B

Konkurs Alfik Humanistyczny cieszy się dużym powodzeniem nie tylko w naszej szkole, gdzie wzięło w nim udział 51 uczniów z klas 4-7. W całej Polsce było ponad 17 tysięcy uczestników. W klasach czwartych- 3399, piątych- 2824, szóstych 2327, siódmych 2000. I okazało się, że I miejsce w Polsce w klasach czwartych zdobył Michał Kijas z 4b!!! Napisał on test na 100%!

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie tym którzy zdobyli wynik bardzo dobry - jest ich aż 19 - i tym z wynikiem dobrym- to 8 osób, a także wszystkim, którzy naprawdę musieli wykazać się wiedzą. Szczegółowe wyniki są dostępne u pań polonistek.

Jeszcze raz gratulujemy Michałowi i cieszymy się z tak dobrych wyników, jakie osiągnęli uczniowie naszej szkoły!

A. Fuchs