WYSTĘP

DBAJMY O NASZĄ PLANETĘ!

Pod takim hasłem uczniowie koła teatralnego przygotowali występ z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Ziemi. Przedstawienie miało zwrócić uwagę na problemy ekologiczne naszej planety. Młodzi aktorzy tłumaczyli, co to jest ekosystem, ekologia, recykling i podpowiadali, w jaki sposób każdy z nas może przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego.

Chór szkolny zaśpiewał kilka wesołych piosenek turystycznych zachęcających do wiosennych spacerów i wypraw na górskie szlaki. Przedstawienie zakończył pokaz mody ekologicznej. Wszystkie stroje były bardzo pomysłowe, a dziewczyny pięknie się w nich prezentowały. Była na przykład spódniczka ze starego parasola oraz wieczorowe kreacje z worków foliowych i papieru.

A jak to wyglądało? – zapraszamy do fotogalerii.

Opiekunka SZKT – p. Beata Kojzar