POWITANIE PIERWSZAKÓW

WITAMY W MURACH SZKOŁY!

4 października br. uczniowie klas starszych uroczyście powitali w murach naszej „Piątki” najmłodszych kolegów i koleżanki z klas pierwszych. Z tej okazji uczniowie szkolnego koła teatralnego (pod opieką p. Beaty Kojzar) i uczniowie szkolnego chóru (pod opieką p. Mirosławy Listewnik – Grzegorzek) przygotowali występy.

Spotkanie rozpoczęło się uroczystym odśpiewaniem Hymnu Szkoły a następnie uczennice koła teatralnego wystąpiły w wesołym przedstawieniu, podczas którego wcieliły się w różne przybory szkolne: tablicę, dziennik lekcyjny, kredę, zeszyt, pióro, podręcznik, piórnik, ołówek, gumkę, kredki, linijkę i ekierkę. Wszyscy bohaterowie przekonywali najmłodszych adeptów szkoły, jak bardzo są ważne i że należy o nie bardzo dbać.

W piosenkach wakacyjnych wspólnie powspominaliśmy niedawno minione wakacje a na zakończenie uczniowie klas starszych życzyli Pierwszakom, aby: „Nauka sama wchodziła im do głowy, uśmiech nie znikał z ich buź. O chwilach smutnych, żeby nie było mowy, bo w naszej szkole dobrze musi być i już.”

Wszystkim najmłodszym uczniom naszej szkoły życzymy dużo sukcesów i mile spędzonych tu chwil :)

Opracowała p. Beata Kojzar