KONIEC ROKU

CIĄG DALSZY POŻEGNAŃ KLASY 6 B….

Po wyjściu do kina, spacerze i lodach, w ostatnim dniu roku szkolnego, czyli 27 czerwca , od godziny 15.00 uczniowie wraz z rodzicami i wychowawczynią spotkali się w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jankowicach. Zielony teren okazał się wspaniałym miejscem do wspólnej zabawy i rozmów. Jedni grali w tenisa ziemnego, inni w piłkę nożną, siatkówkę oraz koszykówkę. Dziewczyny z chłopakami, rodzice kontra dzieci, drużyny mieszane…oj działo się, działo! Mamy przygotowały pyszne ciasta i desery, które zapijane były super napojami. Wieczorem zapłonęło ognisko i na ruszcie skwierczały smakowite kiełbaski. Pogoda dopisała, humory jeszcze bardziej. Tego popołudnia długo nie zapomnimy. Mimo, iż było to pożegnanie nauki w szkole podstawowej , być może spotkamy się tam raz jeszcze. Zatem – do zobaczenia!!!

mgr Maria Sworowska
wychowawczyni klasy 6b