NOWY ROK SZKOLNY

ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2013/14

Żegnamy lasy, łąki i pole.
Jutro, pojutrze będziemy w szkole.

Żegnamy góry, żegnamy morze.
Wracamy zdrowi, w świetnym humorze.

Piękne jest lato, miłe, wesołe.
Lecz dziś z radością witamy szkołę.

C. Janczarski

2 września skończył się beztroski czas odpoczynku. Na szczęście tego dnia pogoda nie zawiodła i mogliśmy powitać nowy rok szkolny na boisku szkolnym. Uroczystość poprowadziła pani Dyrektor – Jolanta Rocznik, która powitała wszystkich uczniów i przekazała im garść ważnych informacji. Podkreśliła, że w związku z rozpoczynającą się termomodernizacją szkoły należy zwrócić szczególną uwagę na kwestie związane z bezpieczeństwem.
Ważne informacje związane z termomodernizacją szkoły.

Po wystąpieniu pani Dyrektor uczniowie klas 2-6 udali się z wychowawcami do sal lekcyjnych na pierwszą lekcję wychowawczą. Pierwszoklasiści pozostali na boisku, gdzie poznali swoje wychowawczynie. Następnie przeszli do budynku szkolnego, aby poznać sale, w których spędzą kolejne trzy lata. Mamy nadzieję, że szkoła stanie się dla nich drugim domem:).

W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów!

Oprac. Anna Wilczek