KONIEC ROKU

KOMERS - POŻEGNALNA ZABAWA KLAS SZÓSTYCH

Uczniowie klas VI bawili się z okazji zakończenia nauki w murach kochanej "Piątki." Dziewczyny miały piękne fryzury i sukienki, a chłopcy eleganckie koszule. Utwory muzyczne wybrał - jak zwykle niezastąpiony - DJ Galus.

Ta wspólna zabawa na długo zostanie w naszej pamięci. Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie pysznego poczęstunku.

I TO JUŻ KONIEC...CZYLI POŻEGNANIE KLAS SZÓSTYCH

W czwartek 26 czerwca na uroczystej akademii klasy piąte pożegnały swoich starszych kolegów i koleżanki. Szóstoklasiści słowem i piosenką podziękowali Nauczycielom, Rodzicom za wychowanie oraz naukę.

Pani Dyrektor najlepszym uczniom wręczyła nagrody książkowe, dyplomy i Szkolne Koperniki. Rodzice otrzymali listy gratulacyjne oraz podziękowania.

Było bardzo uroczyście. Niejednemu z nas łezka zakręciła się w oku. Takich chwil się nie zapomina...

Wychowawczynie klas VI