KIERMASZ PRZEDŚWIĄTECZNY

SUKCES DOBREJ WSPÓŁPRACY RODZICÓW I SZKOŁY,
CZYLI PODSUMOWANIE SZKOLNEGO KIERMASZU PRZEDŚWIĄTECZNEGO

9 grudnia br. w naszej szkole odbyła się – zdaniem uczestników i obserwatorów – „niezwykła, cudowna, fantastyczna, wspaniała” impreza, która dzięki ogromnemu zaangażowaniu Rodziców, Uczniów, Nauczycieli i Przyjaciół szkoły na długo zostanie w naszej pamięci.

Przygotowano 18 świątecznych stoisk na najwyższym poziomie artystycznym, różnorodne propozycje upominków – od oryginalnych, ręcznie robionych zawieszek na choinkę, kartek i drzewek świątecznych po „złote rybki”, w których rolę wcieliły się żywe karpie. Podczas kiermaszu można było wysłuchać ulubionej pastorałki czy kolędy, wrzucając „grosik” do szafy grającej, a także minikoncertu kwartetu smyczkowego. Wśród atrakcji nie zabrakło fantów – szczęściarze wygrali zaproszenia do kawiarni, kina, teatru, salonu kosmetycznego, gabinetu stomatologicznego, siłowni oraz liczne nagrody rzeczowe, m.in. zabawki, filmy, książki, akcesoria biurowe, kosmetyki, serwisy kawowe i tablet.

Chętni mogli zakupić słodkości w postaci śląskiej moczki oraz domowych wypieków przygotowanych przez Rodziców naszych uczniów.

10 grudnia br. komisyjnie przeliczono zebrane za pokwitowaniem pieniądze. Szkolny kiermasz przedświąteczny to sukces dobrej współpracy Rodziców i szkoły – sukces, dzięki któremu konto Rady Rodziców zasiliła kwota 14.704,- zł i 11 gr. Dodajmy, że były klasy, które utargowały około 800,- zł!

Decyzją Rady Rodziców każda klasa otrzyma 20% sumy zarobionej przez swoje stoisko oraz dodatkowo 50,- zł z ogólnej sprzedaży moczki i ciast. Pieniądze przekażą klasom trójki klasowe. Na co zostaną wydane, zadecyduje zespół klasowy (wychowawca, rodzice i uczniowie).

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w kiermasz. Mamy nadzieję, że po trudach przygotowań odczuwają taką samą satysfakcję i dumę z sukcesu, jak piszący te słowa.