WYCIECZKA

NIEZWYKŁY ŚWIAT TECHNIKI W OSTRAWIE

Dnia 6 listopada br. wszystkie klasy szóste w ramach projektu unijnego pojechały na wycieczkę edukacyjną do Ostrawy do Centrum Nauki „Świat Techniki”. Tam spędziliśmy kilka godzin lekcyjnych, uczestnicząc w różnorodnych zajęciach interaktywnych. Dzięki tym zajęciom poszerzyliśmy naszą wiedzę o życiu i świecie. Między innymi zobaczyliśmy nowoczesne endoprotezy, które poprawiają komfort życia wielu ludziom niepełnosprawnym. Uczestniczyliśmy w pełnych emocji zajęciach chemicznych. Poznaliśmy tajniki powstawania filmów animowanych, spróbowaliśmy naszych sił jako prezenterzy telewizyjni stając przed kamerą. Obejrzeliśmy wspaniały film w technologii 3D o podwodnym świecie fauny i flory. Był to dla nas niesamowity czas na naukę i doświadczenia. Dziękujemy naszym organizatorom i czekamy na kolejne tak niezwykłe szkolne wydarzenia.

Opracowała p. Beata Kojzar z pomocą uczniów klasy VI a