HALO! TU 1A!

Dopiero skończył się wrzesień, a uczniowie klasy I A mają już wiele wspomnień.

Najważniejsze to PASOWANIE NA UCZNIA, kiedy wraz z kolegami i koleżankami z I B ślubowali na sztandar szkoły swoje zaangażowanie w obowiązki ucznia SP nr 5 w Rybniku.

W drugim tygodniu nauki wraz z kolegami z II c wybrali się na spacer, który miał na celu utrwalanie właściwych zachowań podczas przechodzenia przez drogę.

Były również ciekawe spotkania np. z higienistką szkolną, która przypominała o bezpiecznym zachowaniu w szkole oraz wizyta pana Pawła, który za pomocą klocków LEGO przeprowadził zajęcia pt. "Robotyka dla Juniora". Pierwszaki lubią ruch, więc podobały się im pokazy JUDO oraz spotkanie z tancerkami zespołu MAJERY. Chłopcy mile wspominają DZIEŃ CHŁOPAKA i dziękują koleżankom z klasy za upominki i życzenia!

A. Damec