HALO! TU 1A!

W listopadzie uczniowie 1a wspominają:

• Pakowanie klasowej paczki w ramach akcji charytatywnej-„Święty Mikołaj z polskimi dziećmi mieszkającymi na kresach”.
• Sukces Milenki i Julki w konkursie plastyczno - literackim dla uczniów klas I-III ”Reklama mojej ulubionej książki”.
• Światowy Dzień Postaci z Bajek, gdzie oprócz bajkowych rekwizytów pojawiły się w klasie smakowite pierniczki!
• Odwiedziny mamy Ksawiera i kolejną odsłonę baśni - Kot w butach.
• Ostatnie harce na boisku szkolnym przed czkającą nas zimą…
• Odwiedziny w krainie książki, czyli w szkolnej bibliotece, pasowanie na czytelnika i wypożyczanie pierwszych książek.
• Spotkanie z autorem książki „ Niekrólewska wyprawa”- Krzysztofem Pławeckim.
• Wycieczkę do AstroLab – obserwatorium astronomicznego w Czernicy, podczas której wyruszyli w kosmiczną podróż oraz własnoręcznie wyprodukowali pachnące mydełka.
• Naukę poprzez zabawę w kodowanie na dodatkowych zajęcia z projektu unijnego.
• A poza tym: Pasowanie na Świetliczaka, Dzień Pluszowego Misia, Spotkanie z panem Pająkiem i klasowe wróżby andrzejkowe.

A. Damec