WYDARZENIE

KLASOWA WIGILIA 2E

14 grudnia w szkolnej auli odbyła się KLASOWA WIGILIA II e. Uczniowie przybyli z rodzicami i rodzeństwem. Obecny był również ksiądz Andrzej.

W przygotowanie uczty zaangażowana była cała klasa. Uczniowie równo podzielili się obowiązkami i do sprawy podeszli bardzo poważnie. Każdy, kto brał udział w przygotowaniu WIGILII, dostał konkretne zadania. Nad dekoracją stołu czuwała pani Żaneta Kozik. Na początku uczty dzieci opowiedziały o bożonarodzeniowych tradycjach, zaśpiewały i zagrały wiele kolęd. Ksiądz Andrzej złożył życzenia wszystkim zebranym, łamiąc się ze zgromadzonymi opłatkiem. Po części artystycznej przyszedł czas na ucztę. Każdej z tych czynności towarzyszyła ciepła, rodzinna i świąteczna atmosfera.

Wszyscy miło i w zgodzie spędzili ten czas.

Anna Hajdas-Burek