WYDARZENIE

OGÓLNOPOLSKI SPRAWDZIAN KOMPETENCJI TRZECIOKLASISTY Z OPERONEM JUŻ ZA NAMI!

W czwartek 14 kwietnia trzecioklasiści rozwiązywali zadania, które po raz dziewiąty przygotowały Wydawnictwo Pedagogiczne Operon oraz Gazeta Wyborcza. Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty 2016 z Operonem to doskonała okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności. Nasi uczniowie, jak i ich rówieśnicy w całym kraju, pisali testy z języka polskiego, matematyki i przyrody. Były one podsumowaniem pierwszego etapu edukacji, który prezentuje szczegółowe wyniki pokazujące poziom zdobytej wiedzy i nabytych umiejętności przez dziewięciolatków.

Test poprzedził film terapeutyczny, w którym główny bohater Bratek, udzielił dzieciom wskazówek, pomógł się zrelaksować i oczywiście życzył powodzenia! Sprawdzian rozpoczął się o godz. 9.00, a tematem przewodnim było zdrowe odżywianie.

Teraz nie pozostaje już nic innego, tylko czekać na wyniki. Liczymy, że nasi uczniowie spisali się na medal!

Wychowawczynie klas trzecich