WYDARZENIE

MAM TALENT

Dnia 30 maja 2016 r. w naszej szkole odbyła się pierwsza edycja konkursu „Mam talent”. Uczniowie klas I-III mieli możliwość publicznego zaprezentowania swoich zdolności. Pomysł przeprowadzenia takiego programu spotkał się z żywą reakcją uczniów, którzy już na kilka tygodni przed programem zapisywali się do udziału i ciężko ćwiczyli, aby odnieść sukces. Występy oceniała szanowna Komisja, w składzie której zasiedli zarówno uczniowie jak i nauczyciele. Publiczność reagowała bardzo żywiołowo, dopingując wszystkich artystów, a w szczególności reprezentantów swoich klas. Uczestnicy zostali nagrodzeni gromkimi brawami i wysoką punktacją. Po zaprezentowaniu wszystkich talentów, jury wyłoniło zwycięzców konkursu:

I miejsce z klas pierwszych:
Roksana Baran i Lena Płoszaj

I miejsce z klas drugich:
Paulina Poniewierka

I miejsce z klas trzecich:
Olga i Kinga Porwoł oraz Tatiana Jaworska

Serdecznie dziękujemy uczestnikom, jury oraz publiczności za bardzo dobrą zabawę.

Organizatorzy konkursu