WYCIECZKA

BAL W „WAROWNI PSZCZYŃSKICH RYCERZY”

25 stycznia uczniowie klas IIc i IId wybrali się na bal przebierańców do „Warowni Pszczyńskich Rycerzy”. ” A jak się bawili? Oto relacje:

Dzisiaj byliśmy w Warowni w Pszczynie. Pojechaliśmy tam na balik karnawałowy z klasą IId.

Byłam przebrana za panią wiosnę. Miałam kolorową sukienkę, kwiatki we włosach i wianek na głowie. Tańczyliśmy starodawny taniec i uczestniczyliśmy w różnych zabawach i konkursach. Na baliku zostali wybrani król i królowa.

Bardzo dobrze się bawiłam i już nie mogę się doczekać kolejnej wycieczki.

Zuzia Jakielaszek

25.01.2016 roku w poniedziałek pojechaliśmy z klasą IId do Warowni w Pszczynie na balik. Mieliśmy tam wiele gier i zabaw organizowanych przez panie. Dzieci były przebrane za różne postacie np. piratów, księżniczki, czarownice, lorda Wadera. Uczyliśmy się dwóch tańców: dawnego i współczesnego.

Dzisiejszy balik był kolorowy i cudowny, a pomysł wyjazdu do Warowni – wspaniały.

Maja Kopczyńska

Dzisiaj byliśmy w „Pszczyńskiej Warowni”.

Na baliku, który się tam odbył, byłam przebrana za księżniczkę. Brałam udział w różnych zabawach. Panie robiły zdjęcia zbroi rycerskich i tronu.

Na wycieczce bardzo mi się podobało, bo świetnie się bawiłam.

Klaudia Grzybowska

Dnia 25 stycznia cała nasza klasa IIc była w Warowni w Pszczynie na baliku.

Wszyscy mieli bardzo ciekawe stroje. Ja byłam pajęczycą. Były tam bardzo fajne panie, które wymyślały różna zabawy. Graliśmy w gry np. podawanie worka, w którym są ubrania, zabawa w chodzenie pod sznurem, tańczenie na kartce, dobieranie się w pary postaciami z bajek. Podobały mi się też zbroje i trony, które były w twierdzy. Jechała również z nami klasa IId. Panie zrobiły nam dużo zdjęć.

Ten bal był super!

Paulina Witon