WYJŚCIE

I B I II E NA WIDOWISKU MUZYCZNO-TEATRALNYM

27 stycznia klasy: Ib i II e wybrały się do siedziby zespołu „Przygoda”, aby zobaczyć widowisko muzyczno-teatralne „JASEŁKA 2015”. Na scenie sali widowiskowo-baletowej młodzi ludzie, poprzez piękną grę aktorską, opowiedzieli historię o narodzeniu Jezusa w „betlejemskiej grocie”. Scenografia dopełniła uroczystego i podniosłego nastroju. Jasełka przygotowane zostały przez panie Izę Karwot i Grażynę Krótki. Historia narodzin Jezusa przeplatana pięknymi kolędami i pastorałkami wprawiła widzów w wyjątkowy nastrój.

Jedną z występujących była Emilia Tobiczyk, uczennica klasy II e, która jest członkiem zespołu „Przygoda”.

Po przedstawieniu Emilka pokazała rówieśnikom Ognisko Pracy Pozaszkolnej. Okazało się, że jest tam szeroka gama zajęć dla dzieci i młodzieży. Najbliższe zapisy już w lutym.

Zapraszamy do zobaczenia zdjęć i filmików.

Anna Hajdas-Burek z uczniami