SPOTKANIE PRYMUSÓW

20 czerwca odbyło się spotkanie prymusów i stypendystów miasta Rybnika. Stypendystą z naszej szkoły został Milan Wowra, który zdobył nominację w wyniku głosowania Rady Pedagogicznej naszej szkoły. Tytuł Prymusa otrzymali wszyscy laureaci Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki oraz Języka Polskiego, czyli Karolina Kucz, Bartosz Poniewierka, Milan (matematyka) i Przemysław Nagrodzki (język polski). Tak liczną reprezentację miała tylko Szkoła Podstawowa nr 2. Jesteśmy z tego powodu bardzo dumni. Współtwórczyniami sukcesu naszych uczniów były panie Aleksandra Piecha i Maria Sworowska. Jeszcze raz udowodniliśmy, że nasz szkoła jest szkołą na medal. Młodym naukowcom życzymy wielu sukcesów w toku dalszej nauki.

Maria Sworowska