DZIEWCZYNY „NA PUDLE”!

Serdecznie gratulujemy dziewczynom - Karolinie Kucz i Matyldzie Musioł z 6c, które reprezentowały naszą szkołę na VI Międzyszkolnym Konkursie Literacko-Informatycznym pt. „Bohater literacki w adaptacji filmowej”. Zajęły zaszczytne trzecie miejsce, a konkurencja deptała nam po piętach… Warunkiem udziału w konkursie była: znajomość treści książek „Akademia Pana Kleksa” Jan Brzechwy, „Magiczne drzewo. Czerwone krzesło” Andrzeja Maleszki i „Opowieść wigilijna” Charlesa Dickensa, zapoznanie się z ekranizacjami filmowymi tych dzieł oraz elementarna znajomość słownictwa związanego z filmem, umiejętność obsługi komputera (np. Paint, Word) i znajomość elementów budowy książki. Gratulujemy jeszcze raz!

A.Fuchs