WYDARZENIE

NIECH ŻYJĄ WAKACJE! NIECH ŻYJE KLASA V B!

Po ciężkiej całorocznej pracy, nadszedł upragniony dzień 24 czerwca - koniec roku szkolnego. Wspominaliśmy najciekawsze wydarzenia, szczególnie wycieczki: Warszawa, Kraków, Bielsko – Biała. Piknik w Jankowicach. O sukcesach będziemy pamiętali długo, natomiast o porażkach i wpadkach, chcemy jak najszybciej zapomnieć. Ponieważ każdego można za coś pochwalić, wszyscy otrzymali drobne upominki. Ci, którym powiodło się na 4,75 i więcej , otrzymali świadectwa z biało – czerwonym paskiem, nagrody książkowe lub dyplomy. Podziękowań nie było końca. Moi drodzy, jeszcze raz dziękuję Wam za każdy mile spędzony dzień w mijającym roku szkolnym. Pamiętajcie, że teraz to Wy jesteście najstarszą klasą w szkole. Wam Drodzy Rodzice równie gorąco dziękuję i życzę udanych wakacji.

Wychowawczyni