HARCERZE

STRAŻNICY MARZEŃ

W naszej szkole działa 18 Gromada Zuchowa „Strażnicy Marzeń” należąca do Hufca Ziemi Rybnickiej Związku Harcerstwa Polskiego. Dzieci w wieku 6 - 10 lat spotykają się w każdy piątek od 14:30 do 16:00 i razem uczą się przez zabawę. W wakacje wyjeżdżają na 2-tygodniową kolonię zuchową (w tym roku na Jurę Krakowsko - Częstochowską). Gromada Zuchowa to możliwość poznania innych dzieci. Ale co najważniejsze w dzisiejszych czasach to ciekawa alternatywa dla dzieci, aby nie spędzały czasu przed telewizorem czy komputerem. Jeśli byliby Państwo zainteresowani zapisaniem dziecka do gromady, to proszę o kontakt z drużynową podharcmistrzyną Martyną Kowacką (tel. 512 117 181, e-mail martyna.kowacka@zhp.net.pl). Zapraszamy również na stronę internetową Hufca: www.rybnik.zhp.pl.

phm. Martyna Kowacka HR
Komendantka Hufca Ziemi Rybnickiej