CZERWONE, ŻÓŁTE, ZIELONE

"Czerwone, żółte, zielone” - pod takim tytułem 4 listopada br. odbył się występ uczniów ze szkolnej świetlicy , którzy chętnie uczestniczą w zajęciach Szkolnego Koła Teatralnego pod opieką p. Beaty Kojzar. Przedstawienie przygotowane było dla uczniów klas I – III i dla naszych przedszkolaków. Spektakl składał się z dwóch części: pierwsza opowiadała o zasadach ruchu drogowego, a druga - o darach jesieni i nosiła tytuł „Muchomory”.

W przedstawienie bardzo zaangażowali się rodzice trzecioklasistów - naszych „aktorów” , dzięki którym podziwialiśmy piękną scenografię i barwne kostiumy. Występ młodych adeptów sztuki teatralnej uświetnił Chór Szkolny, wykonując kilka wesołych utworów o tematyce turystycznej.

Spektakl, oprócz walorów edukacyjnych, stworzył możliwość sprawdzenia umiejętności scenicznych naszych uczniów. Jednak najbardziej okazał się dla wszystkich dobrą zabawą. Młodzi aktorzy i śpiewacy już planują kolejny występ.

Opracowała p. Beata Kojzar