CERTYFIKATY

"KOMPUTEROWE" CERTYFIKATY DLA SZKOŁY

W tym roku szkolnym na lekcjach zajęć komputerowych uczniowie klas piątych wzięli udział w akcji „Pierwszy Mail. Bezpieczeństwo w Internecie”. Dowiedzieli się, jak bezpiecznie korzystać z poczty, założyli swoje konta. Wysłano także prace konkursową – maila do WP. Za swoją pracę uczniowie zostali nagrodzeni certyfikatem.

Zobacz w formacie pdfZobacz certyfikat

Wzięliśmy także udział w akcji „Klasa ze snów”. Chętni uczniowie, którzy uczestniczyli w kółku informatycznym, przygotowali filmik na konkurs, a pani Anna Wilczek wzięła udział w szkoleniu dla nauczycieli, rozwiązała test konkursowy i napisała pracę. Szkoda, że nie udało nam się zdobyć miejsca na konkursowym podium … Jednak dzięki wykonaniu wszystkich zadań we wspomnianej akcji naszej placówce zostało przyznane godło „SZKOŁY ZORIENTOWANEJ TECHNOLOGICZNIE”, a p. Wilczek otrzymała tytuł „EKSPERTA w zakresie: świadomego wyboru technologii AV dla szkoły”.

Zobacz w formacie pdfPodziękowanie za udział w akcji
Zobacz w formacie pdfCertyfikat dla szkoły
Zobacz w formacie pdfCertyfikat dla nauczyciela

Patronat nad obiema akcjami sprawowało Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Oprac. A. Wilczek