WYDARZENIE

„BOJAĆ CI JESZCZE”

"Bojać Ci jeszcze" to podwieczorek z humorem, który odbył się 17 listopada, a przygotowali go uczniowie klasy IIc. Poniżej znajduje się kilka wypowiedzi małych aktorów, w których prezentują swoje wrażenia z występów.

17 listopada w szkole mieliśmy podwieczorek z humorem pod tytułem „Bojać Ci jeszcze”.

Wszystkie dzieci z naszej klasy występowały z dużą radością. Była bajka pt. „Czerwono Szlajfka” oraz różne wierszyki: „Żuraw i czapla”, ”Biedronka i żuk” oraz „Hipopotam i żaba”. Ja byłam narratorką Czerwonej Szlajfki. Całe przedstawienie było w gwarze śląskiej. Zaproszeni rodzice bardzo dobrze się bawili oglądając nasze występy. Wszyscy częstowaliśmy się pysznym ciastem i sokiem.

Bardzo mi się podobał nasz śląski wieczór.

Paulina Witon

Wczoraj nasza klasa przedstawiała bajki znane i lubiane w gwarze śląskiej.

Na uroczystość zaprosiliśmy swoich bliskich. Na początku graliśmy na cymbałkach piosenkę pt. „My jesteśmy krasnoludki”. Po tym występie było przedstawienie pt. Czerwono Szlajfka” oraz gwarowe inscenizacje do wierszy Jana Brzechwy. Naszymi bajkami rozbawiliśmy rodziców do łez. Zostaliśmy nagrodzeni oklaskami. Podwieczorek zakończyliśmy wspólnym śpiewaniem i słodkim poczęstunkiem.

Chciałabym, żeby takie występy były częściej.

Maja Kopczyńska

Wczorajsza impreza „Bojać Ci jeszcze”, na którą zaprosiliśmy rodziców, była udana.

Wszyscy byliśmy fajnie poprzebierani i wcale się nikt nie pomylił. Rodzicom się bardzo podobało - głośno się śmiali i klaskali. Po występach był słodki poczęstunek i śpiewanie piosenek.

Było super i już się nie mogę doczekać następnego przedstawienia, które pani wymyśli.

Liliana Bączek

wychowawczyni M. Skowronek