WSPÓŁPRACA Z WALIĄ

PRZYJACIELE Z WALII!

Od września tego roku szkolnego klasa 2a kontynuuje współpracę ze szkołą podstawową w StAsaph - mieście położonym w zachodniej części Wielkiej Brytanii - Walii.

Uczniowie z wielkim zapałem śledzą przebieg korespondencji w j. angielskim. Nasi nowi penfriends wysłali nam swoje kartki ze zdjęciami oraz opisem swoich zainteresowań.

Z kolei uczniowie klasy IIa ze względu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia postanowili własnoręcznie wykonać Christmas cards dla swoich walijskich kolegów. Zarówno życzenia świąteczne, jak i krótka charakterystyka siebie, zostały dołączone do kartek świątecznych.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne wiadomości od przyjaciół ze Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii.

Dominika Palenga-Łazińska