SAMORZĄD

kliknij aby powiększyć

PIĄTKA W CZWÓRCE

Dzień Samorządności w SP 4 w Radlinie to tradycja od paru lat dobrze znana tamtejszym uczniom. Nasz samorząd szkolny po raz pierwszy wziął udział w tej imprezie. Zostaliśmy zaproszeni do naszych kolegów i koleżanek z radlińskiej szkoły w celu wymiany doświadczeń, ale nie tylko. Braliśmy udział w zwiedzaniu szkoły, która choć mniejsza od naszej, była bardzo przytulna. Wiele pomysłów naszych radlińskich kolegów chcielibyśmy również wykorzystać w naszej szkole.

Mogliśmy także zobaczyć szkołę, która znajduje się w dość nietypowym miejscu, bo w lesie. Wiele rzeczy nas zaskoczyło, na przykład leśna klasa – to ławeczki, krzesełka, tablica wśród drzew. Tam naprawdę odbywają się lekcje, gdy jest ładna pogoda. Ciekawostką był też Pan Mateusz, który okazał się wychowawcą klasy I.

Większość czasu spędziliśmy na turnieju klasowym związanym z bezpieczeństwem na drodze. Udział w wielu konkurencjach i połączenie sił naszych z naszymi nowymi kolegami sprawiło, że zajęliśmy 2 miejsce.