WYNIKI OLIMPIADY „OLYMPUS”

Z nieskrywaną radością prezentujemy wyniki tegorocznej ogólnopolskiej olimpiady z języka angielskiego - Olympus. Liczba uczestników biorących udział w tegorocznej edycji w całej Polsce wyniosła: 4167 wśród uczniów klas IV, 4310 wśród uczniów klas V oraz 4347 wśród uczniów klas VI.

Najwyższym osiągnięciem może poszczycić się uczeń kl. IVb - Maciek Gliwa, który zajął 9 miejsce w Polsce i otrzymał dyplom laureata. Pośród uczniów klas IV Maciek Skowroński zajął 14 miejsce, a Julia Ogniewska 18 miejsce.

Najlepszymi znawcami j. angielskiego wśród uczniów klas V zostali Martyna Kolarczyk oraz Milan Wowra (13 miejsce w Polsce), Natalia Banduła (19 miejsce) oraz Jan Stasierski i Klaudia Kolenda (21 miejsce).

Wojtek Maciejończyk, plasując się na 11 miejscu w Polsce, okazał się najlepszym wśród uczniów klas VI naszej szkoły. Na kolejnych miejscach znaleźli się: Krzysztof Maciejończyk i Jakub Wilk (13 miejsce) oraz Piotr Maciejończyk (15 miejsce). Wszyscy nasi uczniowie biorący udział w tegorocznym Olimpusie otrzymali dyplomy uznania.

Gratulujemy tak fantastycznych osiągnięć i zachęcamy wszystkich do udziału w następnej edycji olimpiady.

Nauczycielki j.angielskiego