DZIEŃ KUJONA

SZKOŁA PEŁNA KUJONÓW

13 października, w dzień poprzedzający święto naszych nauczycieli, Samorząd Szkolny zorganizował Dzień Kujona. Ubrani w białe bluzki, kraciaste spódniczki, bezrękawniki, marynarki i inne grzeczne ciuszki paradowaliśmy po szkole. Nie zabrakło okularów kujonek, teczek, krawatów – słowem było bardzo elegancko i też wesoło.

Najbardziej podobały się nam: Julia Pruszowska z kl. 6 i Martyna Kolarczyk z kl. 5 i to one zostają Gwiazdami Szalonego Dnia Miesiąca Października. Dodatkowo samorząd nagrodził Kingę Kulę z klasy 3. Cieszymy się, że nasi młodsi koledzy bawią się razem z nami!

Pragniemy też podziękować WSZYSTKIM, którzy napracowali się w tym dniu nad strojami. Szczególnie sporej grupie uczniów klasy V c (prawdziwe elegantki!), VI c i IV b. Byliście super!!! Zresztą zobaczcie zdjęcia!