DEN

Zobacz kilka zdjęć chóru szkolnego>>>
Chór "na filmie">>>
Zobacz kilka zdjęć z występu teatrzyku>>>

OBCHODY DEN W NASZEJ SZKOLE

14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. W naszej szkole święto to uświetnił występ zespołu „Przygoda”. Następnie w szkolnej auli odbyła się uroczysta akademia. Uczniowie Szkolnego Koła Teatralnego wystąpili w przedstawieniu pt. „Pensja Pani Muchy”. Była to historia pewnej niezwykłej szkoły, w której uczyły się same dziewczęta. Oprócz tradycyjnych przedmiotów takich jak: geografia czy w-f, odbywały się w niej lekcje dobrych manier czy lekcje marzeń. Nagrodą za postępy w nauce, zamiast stopni szkolnych, były skrzydełka musze.

Akademię uświetnił występ Chóru Szkolnego. Na zakończenie przedstawiciele Samorządu Szkolnego złożyli wszystkim Nauczycielom i Pedagogom życzenia satysfakcji z pracy z dziećmi oraz wdzięczności wychowanków za wysiłek przekazywania wiedzy.

Opracowała p. Beata Kojzar