KONKURS ORTOGRAFICZNY

FINAŁ „POTYCZEK Z ORTOGRAFIĄ” ZDOBYTY!

Jak co roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Miejskim Konkursie Ortograficznym. Półfinały odbyły się właśnie dziś w Domu Kultury w Niedobczycach. Nasza drużyna (Jonasz Besuch, Dorota Ratajczak i Maciej Wilkoń) przeszła do finału! Wspierali ich dzielnie dopingujący kibice (Zuzia Derska, Monika Bonczek, Ola Owczarska, Piotr i Krzysztof Maciejończyk i Jakub Kirsek) Konkurencja była duża - w rozgrywkach wzięło udział aż 16 drużyn. O zakwalifikowaniu się do finału zdecydowała ilość punktów zdobytych przez 6 najlepszych szkół. Do ostatecznej rozgrywki komisja zakwalifikowała następujące szkoły: SP nr 5, SP nr 1, SP nr 12, SP nr 22, SP nr 28, SP nr 24. Bardzo się cieszymy i czekamy na finał w najbliższy piątek. Trzymajcie za nas kciuki!

Aleksandra Fuchs