FERIE NA SPORTOWO

ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE NARCIARZY Z NASZEJ SZKOŁY W CZECHACH

Jak co roku, w pierwszym tygodniu ferii uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w obozie narciarsko- snowboardowym w Czechach. Jedni uczyli się jeździć od podstaw, inni doskonalili swoje umiejętności. Nad wszystkimi narciarzami czuwała grupa wykwalifikowanych instruktorów. Po tygodniu żmudnej pracy odbyły się zawody w odpowiednich grupach wiekowych, w których wyłoniono najlepszych. Wśród zwycięzców znaleźli się również nasi uczniowie, których nagrodzono dyplomami i medalami.

W hotelu Mesit, w którym mieszkaliśmy, uczniowie relaksowali się korzystając z wielu atrakcji. Codziennie kąpali się w hotelowym basenie, odprężali się w jacuzzi, grali w bilard, X-box oraz tenisa stołowego. Ponadto mile spędzali czas bawiąc się w dyskotece czy śpiewając przy akompaniamencie gitary. Myślę, że nasz wyjazd można zaliczyć do udanych.

Opiekunka M. Listewnik-Grzegorzek