UWAGA! uczniowie

WAŻNA NOWA INFORMACJA DLA UCZNIÓW I RODZICÓW ZWIĄZANA ZE ZDALNYM NAUCZANIEM

Drodzy Uczniowie

Próbujemy uporządkować nasze dotychczasowe działania związane ze zdalnym nauczaniem.

Do wtorku 24 marca br. nie będziecie otrzymywać żadnych zadań i ćwiczeń, żeby zrobić te, które do tej pory do Was dotarły. Jeśli mieliście jakieś problemy z wykonaniem dotychczasowych ćwiczeń i poleceń - nie martwcie się; ważne, że podjęliście działania i nie marnowaliście czasu!

Uczniowie klas 1-3
Za pośrednictwem rodziców skontaktują się z Wami wychowawczynie.

Uczniowie klas 4-8
Chcemy, żeby jak najwięcej uczniów pracowało z nauczycielami na platformie office.com

Wyślemy Wam przez e-dziennik dokładne informacje, jak się zalogować i uruchomić aplikację Teams. Instrukcje te zamieścimy też na stronie szkoły. 23 marca ( w poniedziałek) od godz. 10.00 powinniście się zalogować oraz dołączyć do odpowiednich Zespołów, które zostaną dla Was przygotowane przez nauczycieli. Nauczyciele poszczególnych przedmiotów poproszą Was, abyście zgłosili swoją gotowość do pracy – wystarczy emotikonka! Uczniowie, którzy będą mieli problemy z aplikacją, powinni zgłosić to swojemu wychowawcy poprzez rodziców i e-dziennik, chociaż jest to zadanie dostosowane do możliwości uczniów klas 4-8. Już teraz wielu z Was zgłasza nam gotowość do pracy w tej aplikacji i widać, że taki kontakt z nauczycielem może sprawiać radość. Od środy 25 marca br. spróbujemy tak pracować wg ustalonego planu, który zamieścimy na naszej stronie internetowej.

Pamiętajcie, żeby nie wychodzić z domu – place zabaw, boiska, galerie itp. miejsca rozrywki i tak są zamknięte. Inne sklepy też nie są bezpiecznym miejscem. Dbajcie o zdrowie i bezpieczeństwo swoje i Waszych bliskich.