UWAGA! uczniowie

KONSULTACJE DLA KLAS 4-8

Szanowni Państwo,

W przyszłym tygodniu odbędą się zaplanowane konsultacje dla klas VIII. Od 01 czerwca 2020 r. chcemy umożliwić uczniom indywidualne konsultacje z nauczycielami klas IV-VIII. Ponieważ obowiązuje nas rygor sanitarny (wytyczne GIS, MZ i MEN), musimy przygotować harmonogram takich konsultacji - wyznaczyć datę i godzinę spotkania ucznia z nauczycielem. Nie będą to spotkania klasowe czy grupowe, choć wszyscy za takimi tęsknimy.

Prosimy o przesłanie przez e-dziennik na adres nauczyciela, z którym uczeń chce skonsultować swoje trudności, wątpliwości, wyjaśnić ocenę itp. deklarację przyjścia do szkoły na konsultacje.
Wystarczy zdanie:
Wyrażam chęć skonsultowania się z Panią/Panem w celu …………………………………………………………

Zgłoszenia na pierwsze konsultacje, które odbędą się w pierwszym tygodniu czerwca nauczyciele przyjmują do środy 27.05.2020 r.