UWAGA! uczniowie

KONSULTACJE DLA ÓSMOKLASISTÓW

Szanowni Państwo,

wprowadzona została możliwość skorzystania przez ósmoklasistów z konsultacji z nauczycielami.

W związku z tym uczniowie, którzy potrzebują konsultacji z danego przedmiotu mogą się spotkać z nauczycielami na terenie szkoły w celu omówienia nurtujących ich zagadnień.

Bardzo proszę o podanie wychowawcom informacji, czy Państwa dziecko będzie uczestniczyło w w/w konsultacjach. Jeśli tak, to jakich.

Informację zwrotną proszę przekazać w nieprzekraczalnym terminie do 18.05.2020 r. za pośrednictwem e-dziennika na adres wychowawcy klasy.

Konkretny termin spotkania z danym nauczycielem (data, godzina) zostanie Państwu podany po otrzymaniu informacji zwrotnej, czy Państwa dziecko skorzysta z konsultacji.

Szkoła funkcjonuje w określonym reżimie sanitarnym i w celu jego zachowania oraz dostosowania się do wytycznych GIS, MZ i MEN zostanie sporządzony szczegółowy harmonogram konsultacji - tak, aby spotkania, które się odbędą były bezpieczne zarówno dla dzieci jak i pracowników szkoły.