WYDARZENIE uczniowie

Zdjęcia wkrótce

MŁODE TALENTY W 4A

„Talent Show” pod takim tytułem 18.06.br.w auli szkolnej uczniowie 4a zorganizowali pokaz talentów dla swoich rodziców na zakończenie roku szkolnego. Okazało się, że każdy uczeń coś ciekawego potrafi. Zatem były pokazy tańca nowoczesnego i akrobatycznego, popis gry na gitarze, popis umiejętności piłkarskich, dowiedzieliśmy się na czym polega gra w squash oraz wysłuchaliśmy recytacji wiersza o tematyce wakacyjnej i usłyszeliśmy piękną interpretację głosową piosenek znanych wykonawców, takich jak: Ewelina Lisowska czy Krzysztof Antkowiak. Rodzice byli zachwyceni popisami swoich pociech, a dzieci pękały z dumy. Spotkanie było okazją do wręczenia rodzicom listów gratulacyjnych i podziękowań za całoroczną współpracę z naszą szkołą. Życzenia udanego, wakacyjnego wypoczynku zakończyły nasze miłe spotkanie.

Wych. Beata Kojzar