WYDARZENIE uczniowie

MŁODZI AKTORZY KOLEJNY RAZ NA DESKACH TEATRZYKU SZKOLNEGO

19.06. w naszej szkole odbył się kolejny występ koła teatralnego i szkolnego chóru. Przedstawienie nosiło tytuł „Baśniowy ambaras” . Kłopoty zaczęły się, gdy główny bohater Baj chciał opuścić krainę fantazji i udać się na urlop. Ta decyzja spowodowała wiele zamieszania w baśniowej krainie. Ostatecznie krasnoludki i Jaś i Małgosia przekonali Wielkiego Baja, aby przed wyruszeniem na wakacje z pomocą wróżki Fantazji przywrócił porządek w baśniach. Gdy wszystkie postacie wróciły na swoje miejsce, Baj mógł udać się na zasłużony odpoczynek. To był kolejny udany występ uczniów koła teatralnego, którzy zostali nagrodzenie gromkimi brawami przez młodszych kolegów z klas I – III. Z kolei chór szkolny rozbawił i wciągnął do wspólnego śpiewu uczniowską publiczność. Nasz spektakl zaszczyciła swoją obecnością Pani Dyrektor, której przedstawienie bardzo się podobało. Okazało się, że wiele wakacyjnych piosenek Pani Dyrektor zna ze swojego dzieciństwa, gdyż chętnie z nami zaśpiewała kilka utworów. Wszystkim życzymy udanych wakacji. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!

Opiekunka SZKT - Beata Kojzar