WYDARZENIE uczniowie

SPOTKANIE MIESIĘCY

Pod takim tytułem 25 kwietnia br. uczniowie Szkolnego Koła Teatralnego i Szkolnego Chóru wystąpili przed najmłodszą publicznością naszej szkoły czyli przed uczniami klas I – III. Przedstawienie opowiadało o spotkaniu 12 braci miesięcy. Zadaniem młodych aktorów było w jak najatrakcyjniejszy sposób przedstawić zalety poszczególnych miesięcy. Dzieci bardzo twórczo i kreatywnie podeszły do zadania a efekty ich pomysłowości w ubiorze i rekwizytach można podziwiać dzięki galerii zdjęć. Chór szkolny odpowiednio dobranym repertuarem pięknie wyodrębnił poszczególne pory roku, co świetnie współgrało z tekstem przedstawienia. O piękną, bajecznie kolorową scenografię zadbała pani z plastyki, której dziękujemy za pomoc w przygotowaniu naszego występu. Mamy nadzieję, że nasze przedstawienie przypomniało najmłodszym uczniom o najważniejszych świętach i rocznicach jakie obchodzimy w naszym kraju w ciągu całego kalendarzowego roku.

p. Beata Kojzar