WYSTĘP uczniowie

WITAMY W MURACH SZKOŁY

Pod takim tytułem uczniowie szkolnego koła teatralnego i szkolnego chóru przygotowali przedstawienie dla pierwszoklasistów naszej „Piątki”. Do pierwszaków przemówiły przybory szkolne takie jak: tablica, kreda, ołówek, pióro, gumka, linijka, ekierka, piórnik, kolorowe kredki oraz zeszyt i dziennik lekcyjny. Wszystkie szkolne przybory pięknie się przedstawiły i opowiedziały do czego służą, zachęcając najmłodszych uczniów do dbałości o nie i zgodnego z ich przeznaczeniem wykorzystania.

Pierwszoklasiści uważnie wysłuchali starszych kolegów a nawet obiecali, że odtąd już zawsze będą dbać o swoje przybory szkolne. Razem z chórem przypomnieliśmy sobie piosenki, które towarzyszyły nam niedawno na turystycznych szlakach. Były one jeszcze miłym wspomnieniem wakacji.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powodzenia naszego przedstawienia.

Opracowała p. Beata Kojzar