ŚWIETLICA uczniowie

PASOWANIE NA ŚWIETLICZAKA

W dniu 9 listopada 2017 roku uroczyście przyjęliśmy do braci świetlicowej nowych członków - uczniów klas pierwszych! W imieniu pani dyrektor i pań wychowawczyń wszystkich przywitał pieknym wierszem uczeń kl.4a Gabriel Bieniek. Podczas uroczystości pierwszoklasiści zaprezentowali krótki występ artystyczny, a później przystąpili do udziału w różnych zabawach, zgadywankach, łamigłówkach (był to mały sprawdzian ich wiedzy, umiejętności i kultury zachowania się w świetlicy). Wszyscy poradzili sobie wspaniale, dobrze się bawili i zasłużyli na miano Świetliczaka. Na zakończenie złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani przez pania dyrektor, która wręczyła im również Dyplom Świetliczaka oraz drobne upominki.

Życzymy nowym członkom naszej braci świetlicowej sukcesów w nauce i radości z przebywania w świetlicy! A teraz zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć wykonanych przez naszego fotoreportera Gabriela.

Wychowawczynie świetlicy: K. Rybka, G. Herman, J. Kasiak i G. Pełka