WYDARZENIE uczniowie

PODSUMOWANIE ROKU - KLASA VI B

Uczniowie klasy VI b tworzą wspaniały i zgrany zespół. W bieżącym roku szkolnym wyróżnili się najwyższą frekwencją w szkole, a także bardzo dobrymi wynikami w nauce i sporcie. Klasa uzyskała średnią ocen wynoszącą 4,66.

Wspólne wyjazdy na wycieczki przedmiotowe i krajoznawczo – turystyczne były okazją zarówno do pogłębienia wiedzy, jak i dobrej zabawy. Uczniowie brali udział w warsztatach naukowych w Planetarium i Stacji Meteorologicznej w Chorzowie, oraz w Centrum Edukacji i Radiostacji w Gliwicach. Jesienią klasa pojechała do Wrocławia odwiedzając ZOO i uroczy rynek, natomiast wiosną uczniowie uczestniczyli w 3-dniowej wycieczce „Szlakiem Renesansu” odwiedzając Kazimierz, Sandomierz i Lublin.

Wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły uczniowie klasy VI b dziękują za naukę, opiekę i trud włożony w ich wychowanie.

Wychowawca Dorota Skiendzielewska