KONKURS uczniowie

LISTY DO TATY NAGRODZONE

Dnia 9 października br. w Biurze Senatorskim pana senatora Wojciecha Piechy w Rybniku wręczono nagrody konkursowe za pracę pt. „List do Taty”. W uroczystości wzięli udział zwycięzcy wraz ze swoimi tatusiami i opiekunami oraz nauczyciele wyróżnionych uczniów. Pan Senator ucieszył się z tak ogromnej ilości prac, a było ich ok. 90 z naszego regionu.

Cieszymy się, że czołowe miejsca zdobyli uczniowie naszej szkoły:
I miejsce Kajetan Bajorski z kl. VI c
II miejsce Emilia Piestrak z kl. VI b
wyróżnienie Kinga Porwoł z kl. V c

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Opracowała p. Beata Kojzar