WYDARZENIE uczniowie

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W VII B

21 czerwca, jak tradycja nakazuje spotkaliśmy się na Pikniku Rodzinnym w Jankowicach. Mamy upiekły pyszne ciasta. Po rozpaleniu olbrzymiego grilla, tatusiowie zabrali się za pieczenie kiełbasek i tostów. Były podziękowania dla rodziców i wspólne rozmowy, a młodzież świetnie bawiła się na boiskach. Największą radością było pojawienie się Maćka, który dochodzi do siebie po wypadku samochodowym. Już umówiliśmy się na kolejne spotkanie.

22 czerwca był w klasie VII b dniem radości. W odświętnych strojach zjawiliśmy się o godzinie 9.00 w sali 35. Radości, gdyż po całym roku wytężonej pracy, przyszedł czas podsumowań i super świadectw. Połowa osób zakończyło rok szkolny z „ czerwonym” paskiem w ręku. Marta Oleś otrzymała stypendium Prezydenta Miasta Rybnika :) Wyróżniający się sportowcy otrzymali również „wypłatę”. Najaktywniejsi członkowie Samorządu Uczniowskiego – drobne upominki. Wszyscy – gratulacje z osiągnięcia promocji do klasy ósmej.

Miłych i zdrowych wakacji! Poznania nowych, ciekawych miejsc w Polsce i za granicą. Wróćcie wypoczęci, pełni wrażeń. Spotykamy się 3 września.

mgr Maria Sworowska