WYDARZENIE uczniowie

NIESPODZIANKI DLA CHŁOPAKÓW Z 4 A

Dzień Chłopca w naszej klasie był bardzo wesoły. Dziewczynki wykazały się dużą pomysłowością w przygotowaniu niespodzianek dla swoich kolegów. Najpierw chłopcy musieli wykazać się wiedzą i sprawnością fizyczną, np. wykonać kilka pajacyków, przysiadów czy pompek. Nawet spróbowali z pomocą koleżanek zatańczyć makarenę, która wywoływała salwy śmiechu. Jeden z kolegów otrzymał zadanie namalowania ulubionego piłkarza i wyszło mu to doskonale. Lionel Messi był prawie jak żywy. Sukienka czy spódnica - nasi „panowie” mieli ciężki orzech do zgryzienia. Ostatecznie wszyscy chłopcy zaliczyli quiz przygotowany przez koleżanki i każdy został udekorowany pamiątkowym medalem dla SUPER CHŁOPAKA. Nasza zabawa zakończyła się wręczeniem piłki nożnej z podpisami wszystkich dziewczynek, która będzie piłką klasową na przerwy szkolne i wycieczki. Słodkich batoników i czekoladek też nie zabrakło. Ten dzień jeszcze długo zostanie w naszej pamięci.

Wych. Beata Kojzar