WYCIECZKA uczniowie

WYCIECZKA W BIESZCZADY

Wyjechaliśmy z Rybnika 16.05 na trzydniową wycieczkę w Bieszczady. Pierwszą atrakcją było zwiedzanie przepięknego zamku w Łańcucie oraz przechadzka po okazałym parku wokół niego.

Następnego dnia zmieniliśmy buty i wybraliśmy się w góry, gdzie podziwialiśmy dziką przyrodę na Połoninie Wetlińskiej.

Ogromne wrażenie wywarła na nas zapora w Solinie. Człowiek naprawdę jest w stanie ujarzmić przyrodę poprzez zaprojektowanie i zbudowanie tak wielkiej tamy.

Ciekawie było również zobaczyć stare obiekty w skansenie w Sanoku, gdzie byliśmy ostatniego dnia. To niesamowite, że kiedyś obywano się bez tylu niezbędnych współcześnie rzeczy jak np. elektryczność czy telefon.

Wieczorami rozmawialiśmy do późna poznając się coraz lepiej. Wycieczka to wspaniały czas, by dowiedzieć się więcej o świecie i sobie.

Uczniowie z kl.7a