WYDARZENIA uczniowie

OSTATNIE WIEŚCI Z KLASY 1 C

Ostatnie dni w klasie 1 c to wiele ciekawych spotkań i wyjść:
* z okazji Dnia Matki uczniowie naszej klasy zaprosili swoje mamy na popołudniowe spotkanie. Były występy, zagadki, życzenia i upominki. Nie zabrakło tez poczęstunku dla gości i lodów dla dzieci.
* kilka dni później, z okazji Dnia Dziecka zorganizowaliśmy zajęcia sportowe.Przy pięknej pogodzie były zawody w skakaniu na skakance i kozłowaniu piłką, oraz mecz w dwa ognie i zawody w bieganiu. W nagrodę za zgodną zabawę dzieci dostały medale i lody.
* kolejnym wydarzeniem, była długo oczekiwana wycieczka do Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie. Tam dzieci uczestniczyły w zabawie tematycznej "Kalejdoskop natury". Dużo radości sprawiło dzieciom odnajdywanie kolejnych skrzyń z zadaniami przyrodniczymi i zwiedzanie wieży widokowej. Resztę czasu uczniowie spędzili na pięknym placu zabaw w towarzystwie klasy 1 b.
* w ostatnim tygodniu nauki uczniowie udali się do Castoramy w Rybniku na zajęcia w MAJSTERKOWIE. Wykonali tam prezent dla taty z okazji zbliżającego się Dnia Ojca - pięknie ozdobione torby na zakupy
* przed naszą klasą jeszcze spotkanie w Przedszkolu nr 7 i zabawa z młodszymi kolegami. A potem tylko WAKACJE...!!!
Udanego wypoczynku życzy klasa 1 c z wychowawczynią