WYDARZENIE uczniowie

CO ODMIENIŁO NASZĄ KLASĘ?

Pod takim tytułem uczniowie szkolnego koła teatralnego przygotowali przedstawienie jasełkowe z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Była to historia pewnej klasy, do której zawitał Anioł – wysłannik niebios, aby zabrać dzieci do Betlejem, do nowonarodzonego Jezusa. Oczywiście anielskiej misji przeszkadzał niesforny Diabeł, który próbował odwieść dzieci od tego zamiaru. Po wielu perypetiach ostatecznie zwyciężyło dobro, a dzieci zrozumiały, że o wiele lepsza jest „anielska szkoła”. Wspólne przedświąteczne spotkanie uświetnił, jak zwykle, chór szkolny wraz z którym zaśpiewaliśmy kilka kolęd. Na zakończenie Pani Dyrektor złożyła uczniom i nauczycielom życzenia spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

Dziękujemy wszystkim za pomoc w zorganizowaniu szkolnych jasełek i życzymy miłego przeżycia tych pięknych Świąt Narodzenia Pańskiego.

Szkolne Koło Teatralne „Wesoła Kurtyna” i Chór Szkolny