MINILISTA uczniowie

MINILISTA PRZEBOJÓW 2014

18 czerwca w naszej szkole odbyła się kolejna edycja MINILISTY PRZEBOJÓW zorganizowana przez Samorząd Szkolny. Imprezę prowadziły Paulina Tomczak i Małgosia Reclik, a nad całością czuwała pani Maria Sworowska.

W tym roku wystąpiło 33 uczniów z klas IV – VI. Niektórym nie sprzyjało szczęście. Sprzęt grający nie „chciał” odtworzyć nagrań. To się nazywa mieć pecha! Jednak zabawa była przednia. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie co nieco.

Jury (w składzie: p.Beata Kojzar, p. Maria Sworowska i przedstawiciele uczniów) miało nie lada problem. Uczestnicy przygotowali interesujące układy taneczne, znali słowa piosenek. Niektórzy śpiewali samodzielnie, jeden z uczestników grał na gitarze, a drugi na organach. Stroje, w których występowali, były dobrane do charakteru utworów. Publiczność żywo reagowała na to, co działo się na estradzie. Po długich obradach postanowiono nagrodzić następujących młodych artystów w poszczególnych kategoriach:

Solistki śpiew:
Elizabeth Pryka – za profesjonalizm
Matylda Musioł – za polską piosenkę
Maria Tesarczyk – za nostalgię po angielsku

Soliści śpiew:
Szymon Owczarski – za odwagę
Adam Olech – za piosenkę zaangażowaną i porwanie publiczności

Śpiewające duety:
Julia Wawrzyczek &Laura Sala – za chwilę zadumy
Klaudia Szymiczek & Natalia Palanica – za głośny i wyraźny śpiew
Inka Kaczor & Jola Ciomber – za nowoczesną piosenkę

Grający solista – Maciej Wilkoń

Playback - show
Bernadeta Gałuszka & Agnieszka Dziedzic – za taneczno – śpiewający występ
Julia Wita, Pola Kosteczko & Zuzanna Pfeifer – za śpiewający układ
Ola Konopelska & Maja Włodarska – za teatralny układ śpiewający
Marta Pośpiech – za idealne zgranie
Zuzanna Derska – za idealną charakteryzację
Łukasz Bogacki & Matylda, Oliwia, Kuba, Wojtek Marek – za gitarową Różową Panterę
Dominika, Kasia, Klaudia, Alicja i Oliwier – za zaangażowanie.

Wszyscy uczestnicy otrzymają drobne upominki ufundowane przez Radę Rodziców. Liczę, że z niektórymi spotkamy się w przyszłym roku szkolnym. Byliście wspaniali!

Maria Sworowska
opiekunka Samorządu Szkolnego