POŻEGNANIAuczniowie

POŻEGNAŃ NADSZEDŁ CZAS… VI B

23 czerwca, w ostatni poniedziałek w naszej „Piątce”, wybraliśmy się do kina, na spacer i pyszne lody. Zobaczyliśmy film fantastyczny pt. „Jak wytresować smoka 2”. Jego twórcami są artyści z DreamWorks Animation, a reżyserem – Dean DeBlos. Rzadko się zdarza, by druga część była równie dobra jak pierwsza – ta jest jeszcze lepsza. Dla niewtajemniczonych animacja jest opowieścią o wikingach i smokach. Film zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Uważny widz dojrzy wiele poruszających i zaskakujących morałów. Momentami animacja jest smutna, trochę brutalna, ale równocześnie pełna ciepła, przyjaźni, lojalności. Warto posłuchać cudownej muzyki i dubbingu polskich aktorów. Ten film musicie koniecznie zobaczyć!

Uczniowie klasy VI b z wychowawczynią